Başa Dön
×
ANASAYFA HABER & DUYURU HİZMETLERİMİZ FİRMALAR ANTALYA SERBEST BÖLGESİ HAKKIMIZDA MULTİMEDYA İLETİŞİM
Hakkımızda Sayfaları

Kalite Politikamız

Antalya Serbest Bölgesi`nin dünyadaki en önemli ve en verimli yatırım merkezlerinden biri olabilmesi için

- Tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile katma değeri yüksek yatırımcıları bölgemize kazandırmak.

- İhracata yönelik yatırım ve üretimi teşvik etmek, doğrudan yabancı yatırımları ve teknoloji girişini sağlamak için çalışmalar yapmak.

- Sağladığımız hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

- Makine, teçhizat ve insan gücünün yanı sıra teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek hizmetlerimizin gelişmesini sağlamak,

- Tedarikçilerle bilgi akışını sürekli tutarak hizmet kalitesini yükseltmek ve azami verimliliği sağlamak.

- Yatırımcılar ile işbirliği içerisinde olarak ortaya çıkacak ihtiyaçların karşılanmasında en optimum kararların verilmesini sağlamak.

- Bölgenin ihtiyaçları ölçüsünde gerekli altyapı yatırımlarını yapmak, mevcut yatırımları iyileştirmek ve sürekli çalışır vaziyette bulunmasını sağlamak.

- Kurumumuzda katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde çalışan katılımını teşvik etmek. Hizmet içi eğitimlerini sürekli kılarak kişisel, mesleki ve sosyal gelişimlerine destek olmak.

- ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmek.