Başa Dön
×
ANASAYFA HABER & DUYURU HİZMETLERİMİZ FİRMALAR ANTALYA SERBEST BÖLGESİ HAKKIMIZDA MULTİMEDYA İLETİŞİM
Sektörler

« Önceki Sayfa TASOT END.MAK.MEK.YAT.ÜRT.İZO.BİY.AR.İML.ÜR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.

İş Konusu Üretim
Yetkili Ufuk BEKÇİ
Adres Liman sb mah.5.sok.No:8 Konyaaltı/ANTALYA
Telefon 0242 259 07 09
Faks 0242 259 38 09
E-Posta info@tasot.com.tr
Web Sitesi http://www.tasot.com.tr



Firma Profili

TASOT Tasarım - Otomasyon, konusunda tecrübeli bir ekip tarafından tasarım ve otomasyon sistemlerini hayata geçirmek ve geliştirmek amacı ile Antalya Serbest Bölgede kurulmuştur. 2003 yılından itibaren altyapı sektöründen gelen bilgi ve tecrübeleri ile alt yapı işleri ve hava arıtma sistemi üretimine başlanmıştır.

Hizmet sunduğumuz şirket ve kurumlardan gelen taleplere istinaden 2008 yılında Su Jeti tasarımına başlandı. Su Jeti geliştirildi, son hali ile 27 cm kalınlığına kadar çelik plaka işlenmeye başlandı. Piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilmek için 2010 yılında EDM, CNC Torna ve Yatay İşleme Merkezi olarak firmamızı her çeşit üretim yapmaya uygun hale getirilmiştir.

Antalya Serbest Bölgesin'deki alanı 2,500 m2 bulan fabrikamızda, Hava Arıtma ve Desülfürizasyon sistemlerinde ve Özel Proje bazlı çeşitli CNC tezgahları üretime başlandı. Mevcut üretilen ürünler ile ilgili AR-GE çalışmaları hali hazırda devam etmektedir.

TASOT, Türk Patent Enstitüsü'nden alınmış patent ve faydalı model belgesine sahiptir. Araştırma ve geliştirme çalışmalarının yürütüldüğü AR-GE bölümü ile yeni ürünlerin ve teknolojilerin ülkemize kazandırılmasına öncülük etmekte, uluslararası kuruluşlar ile ortak araştırma projeleri hazırlayarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda sektörünün en yenilikçi şirket olma hedefini yakalamak için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

TASOT AR-GE'nin temel görevi, müşterilerin mevcut ve gelecekteki isteklerine, belirlenen standartlarda ürünlerin üretimi için gerekli projeleri geliştirmek ve buna bağlı yatırımları yapmaktır. Teknolojiye yaptığımız yatırımlar sayesinde ürün çeşitliliği sürekli gelişmektedir.